لمینت براق چیست؟

لمینیت براق، درخشش و براقیت بیشتری به نسبت به پوشش یا لاک براق UV به کارتن می دهد. لمینت براق راهی عالی برای جلوه دادن مدرن و تمیز به کارتن و جعبه کاغذی می باشد. کارتن و جعبه کاغذی براق چاپ شده، دارای جلای زیبایی بوده و هنگامی که می خواهید رنگ ها را برجسته کنید، عالی است. در عین حال، لمینت براق به طور موثر با مهر زنی فویل نقره ای کار می شود تا جلوه بصری بسیار درخشانی را به دست آورد.بیشتر بخوانید : برند پرفکت عرضه کننده تلق درجه 1 میباشد که تنها نمایندگی آن در ایران فروشگاه شالچیان می باش که به صورت عمده و تکی به سرار ایران توضیع مینماید.لمینت مات چیست؟

لمینیت مات می تواند روشی موثر برای جلوه ای صاف، زیبا و لوکس، به کارتن و جعبه دهد. این کار با طرح ها و پالت های رنگی که مطلق هستند بسیار عالی عمل می کند. داشتن جلوه مات همچنین، هرگونه تابش خیره کننده را از بین می برد و اغلب تمیزتر به نظر می رسد. زیرا اثر انگشت را پس از لمس نشان نمی دهد. همچنین، لمینت مات یک بستر عالی برای اعمال روکش فویل و UVموضعی است. تضاد عالی باعث می شود رنگ پر جنب و جوش تر و واضح تر به نظر برسد.

در اینجا دو نوع لمینت برای جعبه های کاغذی چاپ شده، جعبه هارد باکس و کارتن لمینتی را معرفی می کنیم.با روکش کردن یک فیلم نازک PET بر روی مقوا یا کارتن، بسته بندی را براق یا مات می کنند. این کار در جعبه های کاغذی تاشو، فلوت E، کارتن ها فلوتF ، جعبه های هارد باکس، جعبه های کاغذی لوازم آرایشی و کیسه های کاغذی سفارشی بسیار رایج است.

سروش پوربخش

1400/11/04